Wypadki komunikacyjne

Kancelaria Adwokacka Wojciech Zaręba na Powiślu

Kilkuletnie doświadczenie związane z obsługą prawną jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku sprawiają, że adwokat Wojciech Zaręba oferuje pełen zakres usług dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

  • Jeżeli w wyniku wypadku doznałeś uszczerbku na zdrowiu, poprowadzimy sprawę o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę i odszkodowanie za poniesione koszty leczenia i koszty opieki, której potrzebowałeś – nawet jeśli sprawowali ją członkowie Twojej rodziny. W przypadku poważniejszego uszczerbku na zdrowiu, możliwe jest uzyskanie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku comiesięcznej renty, która wyrówna wydatki ponoszone na leczenie i utracone przez Ciebie możliwości zarobkowe.
  • Wypadki z ofiarami śmiertelnymi są gigantyczną tragedią. Według statystyk, każdego roku pomiędzy 2 500 a 3 000 osób ginie na polskich drogach. Jeżeli takie nieszczęście spotkało Twoją rodzinę, Kancelaria Adwokacka Wojciech Zaręba umożliwi uzyskanie zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej.
  • Jeżeli w wypadku samochodowym uszkodzony został Twój samochód, a ubezpieczyciel OC sprawcy zdarzenia odmawia zapłaty albo proponuje zaniżone odszkodowanie, pomożemy Ci uzyskać satysfakcjonującą wysokość odszkodowania. Oferujemy pomoc zarówno w sporządzaniu pism na etapie postępowania likwidacyjnego, jak i sądowego. Pamiętaj, że należne Ci ubezpieczenie obejmuje również koszt najmu pojazdu zastępczego na czas naprawy Twojego samochodu!